Εκλογές Δικηγόρων: Τα αποτελέσματα σε 47 Συλλόγους

0
226

Ολοκληρώνονται στις 7 το βράδυ, οι εκλογές για την ανάδειξη προέδρων στους δικηγορικούς συλλόγους της χώρας. Μόνο στους τρεις μεγάλους δικηγορικούς συλλόγους Αθήνας, Θεσσαλονίκης και Πάτρας, οι εκλογές για την ανάδειξη προέδρου θα πραγματοποιηθούν στις 3 και 4 Δεκεμβρίου 2017.

Τα αποτέλεσματα στους 47 από τους 63 δικηγορικούς συλλόγους που έχει ολοκληρωθεί η καταμέτρηση είναι τα εξής:

Αγρινίου, εξελέγη ο Δημήτρης Νικάκης
Αιγίου, επανεξελέγη ο Γεώργιος Μπέσκος
Αλεξανδρούπολης, επανεξελέγη ο Ιωάννης Ζαμπούκης
Αμαλιάδας, εξελέγη ο Αθανάσιος Θεοδόσης
Άμφισσας, εξελέγη η Σταυρούλα Πήττα
Βόλου, εξελέγη ο Χρήστος Στρατηγόπουλος
Γιαννιτσών, ο εξελέγη Ευστάθιος Φουντουκίδης
Γρεβενών, επανεξελέγη ο Χρήστος Παπαϊωάννου
Γυθείου, εξελέγη η Ανθούλα Μπαλιτσάρη
Δράμας, επανεξελέγη ο Αναστάσιος Πούλιος
Εδέσσης, επανεξελέγη η Λεμονιά Γαϊσίδου
Ευρυτανίας, εξελέγη ο Αθανάσιος Γαλανός
Ζακύνθο,υ εξελέγη ο Ιωάννης Γιατράς
Ηλείας-Πύργου, επανεξελέγη ο Δημήτριος Δημητρουλόπουλος
Ηρακλείου, επανεξελέγη ο ‘Αρης Ροζάκης
Θεσπρωτίας, εξελέγη ο Νικόλαος Μπέζας
Θηβών, εξελέγη η Σωτηρία Μανάρα-Μαυράκη
Ιωαννίνων, εξελέγη η Μαρία Νάκα
Καβάλας, εξελέγη ο Γεώργιος Γραμμένος
Καλαβρύτων, επανεξελέγη ο Ανδρέας Οικονόμου
Καλαμάτας ,εξελέγη ο Περικλής Ξηρογιάννης
Καρδίτσας, εξελέγη ο Γεώργιος Ανυφαντής
Καστοριάς, επανεξελέγη ο Γεώργιος Μπαλιάκας
Κεφαλληνίας, εξελέγη ο Σάββας Σαββάογλου
Κιλκίς, επανεξελέγη η Ευρώπη Αρτόγλου
Κοζάνης, εξελέγη ο Χρήστος Δημητρόπουλος
Κορίνθου, εξελέγη η Παναγιώτα Επιβατινού
Κυπαρισσίας, εξελέγη ο Αθανάσιος Πετρόπουλος
Κω, εξελέγη ο Εμμανουήλ Χατζηάμαλος
Λασιθίου, εξελέγη ο Γεώργιος Παραουλάκης
Λευκάδας, επανεξελέγη ο Γεράσιμος Γαντζίας
Λιβαδειάς, επανεξελέγη ο Βασίλειος Δαλαμάγκας
Μυτιλήνης, επανεξελέγη ο Δημήτριος Καλλίας
Νάξου, επανεξελέγη η Μαρία Μάρκου
Ναυπλίου, επανεξελέγη ο Δημήτριος Ορφανός
Ορεστιάδας, εξελέγη η Άννα Μεμετζή
Πρεβέζης, επανεξελέγη ο Γεώργιος Θωμάς
Ρεθύμνης, επανεξελέγη οΕυάγγελος Μουνδριανάκης
Σάμου, επανεξελέγη ο Γεώργιος Κολλάρος
Σερρών, επανεξελέγη ο Παναγιώτης Καριπόγλου
Σπάρτης, επανεξελέγη ο Παναγιώτης Κομνηνός
Τρικάλων, εξελέγη ο Νικόλαος Γουγουλάκης
Φλωρίνης, εξελέγη ο Βασίλειος Καραντζίδης
Χαλκίδας, εξελέγη ο Δημήτριος Γκίκας
Χαλκιδικής, επανεξελέγη ο Παντελεήμων Ζήσης
Χανίων, επανεξελέγη ο Ιωάννης Δασκαλάκης
Χίου, επανεξελέγη η Ανθίπη Ζανναρά.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here